fbpx

Prawo gospodarcze

Pomagamy naszym Klientom przygotować się do rozpoczęcia działalności gospodarczej, tak, aby jeszcze przed jej podjęciem wiedzieli jakich zagrożeń można uniknąć, a jakie ryzyka zminimalizować. Każdy przedsiębiorca – zarówno ten mały, prowadzący jednoosobową działalność, jak i średni, czy duży angażujący spory kapitał – powinien przed rozpoczęciem aktywności gospodarczej dokładnie określić jej cel i narzędzia jakimi dysponuje. Wskażemy właściwą drogę prawną pozwalającą optymalnie dostosować środki i zasoby Klienta do założonego przez niego celu i istniejących potrzeb. Zadbamy, aby wybrana forma prawna działalności była najdogodniejsza dla naszych Klientów. Każdorazowo uwzględniamy w takim zakresie nasze doświadczenie związane z doradztwem w zakresie dziedziczenia w firmie i scenariuszy sukcesji.

NASZE USŁUGI

Doradztwo w zakresie możliwości założenia działalności gospodarczej, w tym wskazanie możliwych form prawnych z określeniem ryzyk i korzyści

Rejestracja firmy w odpowiednim rejestrze (KRS)

Przygotowanie dokumentów statutowych dla wybranego wariantu działalności – w tym np. umowy spółki, statutu itp. oraz innych dokumentów niezbędnych do funkcjonowania firmy

Przygotowanie zmian dokumentów statutowych lub innych – w trakcie funkcjonowania firmy, o ile powstanie taka konieczność

Nadzór merytoryczny oraz asysta w procesie zakładania (tworzenia) spółki

POTRZEBUJESZ POMOCY PRAWNEJ - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Lokalizacja:

Biuro zlokalizowane jest 2 minuty spacerem od dworca PKP Kraków Główny.

Przystanek tramwajowy ‘Lubicz’ (100m): linie 2,4,10,14,20,52

Przystanek autobusowy ‘Lubicz’ (100m): linie 124,152,424

Przystanek tramwajowy ‘Uniwersytet Ekonomiczny’ (20m): linia 2

Przystanek autobusowy ‘Uniwersytet Ekonomiczny’ (50m): linie 182,501,482

 

Parking płatny na płycie Dworca PKP i przy ul. Rakowickiej (naprzeciwko budynku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie)

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Radców Prawnych

Zaborowska, Laprus-Bałuka sp.p.

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000353306 NIP: 945-21-40-402

lek. stom. Magdalena Mrzygłód

Lekarz stomatolog, kierownik Centrum Dentica.

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2001r.) oraz studiów podyplomowych o kierunku Zarządzanie Jednostkami Opieki Zdrowotnej.

W 2012 roku ukończyła z wyróżnieniem Curriculum Implantologii uzyskując licencję na prowadzenie praktyki implantologicznej.

Jest członkiem PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellshaft für Orale Implantologie).

Perfekcjonistka w swoim zawodzie, pasjonatka stomatologii. Chętnie korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które poznaje podczas szkoleń w Polsce i zagranicą. Jej główny obszar zainteresowań zawodowych stanowią implantologia, protetyka, periodontologia.

Jej hobby to podróże, fotografia, architektura wnętrz. Lubi aktywny tryb życia. Zimą uprawia narciarstwo, latem jeździ z córką na rolkach i hulajnodze.

Dyplomy i Certyfikaty