fbpx

prawo pracy

Każda zawodowo czynna osoba wie doskonale jak niezwykle ważną rolę w naszym życiu pełni praca. To w miejscu pracy spędzamy niemal większość naszego aktywnego czasu w ciągu dnia, tam też rozwijamy nasze umiejętności oraz podnosimy poziom naszej wiedzy i doświadczenia. Praca powinna dawać nam satysfakcję, ale przede wszystkim istotne jest, aby warunki naszego kontraktu zapewniały nam bezpieczeństwo i komfort w życiu codziennym. Wiele w tym zakresie zależy od tego jak ukształtujemy nasze relacje na podstawie umowy o pracę. Obecnie rynek pracy sprzyja bardzo pracownikom i w trakcie negocjacji z pracodawcami mogą oni stawiać warunki, które pracodawcy coraz częściej akceptują i respektują. Warto zatem przed podpisaniem umowy o pracę, czy innej umowy o współpracę (np. kontraktu menadżerskiego) zadbać o swoje interesy i skonsultować ją z prawnikiem. Pomagamy naszym Klientom zabezpieczyć ich prawa i interesy we wszelkiego rodzajach umów o pracę, w tym kontraktach menadżerskich i w umowach zlecenia. Doradzamy także w zakresie umów o zakazie konkurencji – w trakcie trwania stosunku pracy i po jego zakończeniu.

W imieniu naszych Klientów prowadzimy także wszelkie spory wynikające ze stosunku pracy. Najczęściej są to postępowania sądowe związane z zakończeniem przez pracodawcę stosunku pracy – w większości przypadków na skutek wypowiedzenia umowy o pracę. Reprezentujemy naszych Klientów zarówno w sprawach o przywrócenie do pracy, jak i o wypłatę odszkodowania za bezpodstawne lub niezgodne z prawem zwolnienie z pracy. Wszczynamy postępowania o ustalenie przez sąd, że dany stosunek mimo braku zawartej umowy lub pomimo nazwania umową o dzieło lub zlecania, był w rzeczywistości stosunkiem pracy. Sporządzamy odwołania do sądu od niekorzystnych decyzji ZUS, które nie uznają nieszczęśliwych zdarzeń w pracy za wypadek przy pracy.

NASZE USŁUGI

Doradztwo w zakresie ustalania warunków pracy

Reprezentowanie przez sądem w sprawach o odszkodowanie za niezgodne z prawem lub bezzasadne wypowiedzenie umowy o pracę

Negocjowanie w imieniu Klienta warunków umowy o pracę, umowy o zakazie konkurencji, kontraktu menadżerskiego

Odwołanie od decyzji ZUS odmawiającej uznania wypadku za wypadek przy pracy

Reprezentowanie przed sądem w sprawie o przywrócenie do pracy

POTRZEBUJESZ POMOCY PRAWNEJ - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Lokalizacja:

Biuro zlokalizowane jest 2 minuty spacerem od dworca PKP Kraków Główny.

Przystanek tramwajowy ‘Lubicz’ (100m): linie 2,4,10,14,20,52

Przystanek autobusowy ‘Lubicz’ (100m): linie 124,152,424

Przystanek tramwajowy ‘Uniwersytet Ekonomiczny’ (20m): linia 2

Przystanek autobusowy ‘Uniwersytet Ekonomiczny’ (50m): linie 182,501,482

 

Parking płatny na płycie Dworca PKP i przy ul. Rakowickiej (naprzeciwko budynku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie)

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Radców Prawnych

Zaborowska, Laprus-Bałuka sp.p.

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000353306 NIP: 945-21-40-402

lek. stom. Magdalena Mrzygłód

Lekarz stomatolog, kierownik Centrum Dentica.

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2001r.) oraz studiów podyplomowych o kierunku Zarządzanie Jednostkami Opieki Zdrowotnej.

W 2012 roku ukończyła z wyróżnieniem Curriculum Implantologii uzyskując licencję na prowadzenie praktyki implantologicznej.

Jest członkiem PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellshaft für Orale Implantologie).

Perfekcjonistka w swoim zawodzie, pasjonatka stomatologii. Chętnie korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które poznaje podczas szkoleń w Polsce i zagranicą. Jej główny obszar zainteresowań zawodowych stanowią implantologia, protetyka, periodontologia.

Jej hobby to podróże, fotografia, architektura wnętrz. Lubi aktywny tryb życia. Zimą uprawia narciarstwo, latem jeździ z córką na rolkach i hulajnodze.

Dyplomy i Certyfikaty