fbpx

zespół

AGNIESZKA ZABOROWSKA

RADCA PRAWNY, PARTNER

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie świadczenia wszechstronnej pomocy prawnej. Przez kilka lat pracowała jako „in-house lawyer” na rzecz największego telekomunikacyjnego operatora infrastrukturalnego w Polsce. Prowadziła kompleksową obsługę prawną zasobów nieruchomości spółki i uczestniczyła w procesach przekształceniowych w ramach grupy kapitałowej tego operatora. Współpracowała z jedną z renomowanych kancelarii prawnych w Polsce, specjalizującej się między innymi w prawie telekomunikacyjnym. Od marca 2009 roku do czerwca 2010 roku kierowała Departamentem Telekomunikacji w Ministerstwie Infrastruktury. Specjalizuje się w prawie telekomunikacyjnym, cywilnym, gospodarczym, pracy i rodzinnym. W Kancelarii zajmuje się doradzaniem w sprawach z zakresu telekomunikacji, prawa gospodarczego, z zakresu roszczeń odszkodowawczych i kontraktowych. Posiada doświadczenie związane z doradztwem na rzecz organów administracji w procesie legislacyjnym, jak również w ramach postępowań administracyjnych. Od kilku lat prowadzi zajęcia dla uczniów krakowskich szkół średnich w ramach programu edukacji prawnej pro publico bono dotyczące zagadnień związanych z ochroną praw konsumentów. Prelegentka na licznych ogólnopolskich konferencjach i warsztatach z zakresu telekomunikacji lub problematyki inwestycyjno-gospodarczej. Od grudnia 2014 r. umieszczona w bazie danych kandydatów na członków rad nadzorczych prowadzonej przez Ministra Skarbu Państwa. Współautorka Komentarza – Prawo pocztowe, Wydawnictwo C.H. Beck.

TAMARA LAPRUS-BAŁUKA

RADCA PRAWNY, PARTNER

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odznaczona srebrną odznaką Zasłużony dla Samorządu Radców Prawnych. Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą telekomunikacyjną. Kilka lat doradzała jako „in-house lawyer” w spółce, będącej znaczącym operatorem telefonii komórkowej. Prowadziła skomplikowane projekty z zakresu przekształceń podmiotów, dostosowania wewnętrznych procedur, regulaminów i innych dokumentów do wymagań prawa telekomunikacyjnego, ochrony danych osobowych, ochrony konkurencji i prawa pracy. Specjalizuje się w prawie telekomunikacyjnym, cywilnym, gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem problematyki spółek prawa handlowego, pracy, a także kontraktów cywilnych i handlowych. Zajmuje się głównie praktycznym doradzaniem we wszelkich procesach związanych z działalnością przedsiębiorców telekomunikacyjnym, a także w sprawach korporacyjnych, umów gospodarczych i prawa pracy. Prowadzi sprawy sądowe z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, o odszkodowania. Od kilku lat prowadzi zajęcia dla uczniów krakowskich szkół średnich w ramach programu edukacji prawnej pro publico bono dotyczące zagadnień związanych z ochroną praw konsumentów. Od grudnia 2014 roku umieszczona w Bazie Kandydatów na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa. Współautorka Komentarza – Prawo pocztowe, Wydawnictwo C.H. Beck.

MAGDALENA KACZOR

ASYSTENTKA

Absolwentka Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej. Studiowała na Politechnice Krakowskiej
im. T. Kościuszki w Krakowie, Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej, kierunek Technologia
Chemiczna. Swoje doświadczenie z zakresu prawa zdobywała w krakowskim sądzie.
Do jej codziennych obowiązków w Kancelarii należy prowadzenie Sekretariatu, zarządzanie
kalendarzem, organizacja oraz koordynacja spotkań biznesowych, pomoc w przygotowywaniu pism i
innych dokumentów oraz korespondencji, dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji, wystawianie
faktur, współpraca z firmami zewnętrznymi. Zapewnia stały kontakt z Klientami.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRAWNEJ - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Lokalizacja:

Biuro zlokalizowane jest 2 minuty spacerem od dworca PKP Kraków Główny.

Przystanek tramwajowy ‘Lubicz’ (100m): linie 2,4,10,14,20,52

Przystanek autobusowy ‘Lubicz’ (100m): linie 124,152,424

Przystanek tramwajowy ‘Uniwersytet Ekonomiczny’ (20m): linia 2

Przystanek autobusowy ‘Uniwersytet Ekonomiczny’ (50m): linie 182,501,482

 

Parking płatny na płycie Dworca PKP i przy ul. Rakowickiej (naprzeciwko budynku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie)

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Radców Prawnych

Zaborowska, Laprus-Bałuka sp.p.

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000353306 NIP: 945-21-40-402

lek. stom. Magdalena Mrzygłód

Lekarz stomatolog, kierownik Centrum Dentica.

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2001r.) oraz studiów podyplomowych o kierunku Zarządzanie Jednostkami Opieki Zdrowotnej.

W 2012 roku ukończyła z wyróżnieniem Curriculum Implantologii uzyskując licencję na prowadzenie praktyki implantologicznej.

Jest członkiem PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellshaft für Orale Implantologie).

Perfekcjonistka w swoim zawodzie, pasjonatka stomatologii. Chętnie korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które poznaje podczas szkoleń w Polsce i zagranicą. Jej główny obszar zainteresowań zawodowych stanowią implantologia, protetyka, periodontologia.

Jej hobby to podróże, fotografia, architektura wnętrz. Lubi aktywny tryb życia. Zimą uprawia narciarstwo, latem jeździ z córką na rolkach i hulajnodze.

Dyplomy i Certyfikaty